O Mnie

Cześć.

Nazywam Tomasz Majewski.

Zawodowo jestem specjalistą ds sprzedaży, mam 32 lata i mieszkam na Górnym Śląsku, ale to chyba najmniej znaczące informacje na mój temat.

Najistotniejsze jest to, że nauczyłem się żyć, choć przez długi czas tego nie potrafiłem. I pomimo, iż zaczynałem od samego dna, to moja droga niesie mnie już naprawdę daleko, a końca nadal nie widzę. Dobrze… Nie chce go widzieć.

W moim życiu wykonywałem wiele zawodów. Byłem kucharzem, kelnerem, barmanem, piekarzem, portierem w 5* hotelu, a nawet pomocą budowlaną w Niemczech. Przez wiele lat przebywałem w Wielkiej Brytanii, gdzie nauczyłem się języka oraz wielu interpersonalnych umiejętności.

Jednak pomimo wielu doświadczeń i burzliwego życia nie szedłem w kierunku, w którym tak naprawdę zawsze chciałem iść...

Jestem alkoholikiem. Tak, to prawda. I to właśnie alkoholizm sprawił, że zacząłem się zmieniać oraz doceniłem siłę rozwoju i samodyscypliny. Oczywiście nie poszło mi łatwo, a wręcz było niemożliwym wyrwać się ze szponów nałogów, którymi byłem opętany od najmłodszych lat. A jednak to zrobiłem!

Teraz jestem trzeźwy i podejmuje świadome decyzje. Dla tego postanowiłem się rozwijać, poznawać tajniki psychologii, coachingu oraz zająć się sferą duchową i emocjonalną. Zainwestowałem w szkolenia, terapie oraz literaturę. Świadome życie prowadzi mnie również poprzez zdrowe nawyki dnia codziennego, jak zarządzanie finansami czy właściwe odżywianie i sport.

Na dzień dzisiejszy jestem spełniony. Odnalazłem w życiu Boga oraz sens własnej egzystencji. Moja praca zawodowa daje mi możliwość ciągłego rozwoju, a moje relacje z bliskim układają się jak nigdy dotąd. Jestem zdrowy i wysportowany. Udzielam się w lokalnych wspólnotach, a czasami występuje w roli tłumacza angielskiego w czasie rzeczywistym. To wszystko wymaga ode mnie wiele trudu i pracy, ale jest warto. Naprawdę warto!

Pragnę podzielić się moją wiedzą i spostrzeżeniami z tymi, którzy pragną żyć świadomie, bo widzę sens w pomaganiu drugiemu człowiekowi na jego ścieżce życia i rozwoju.

Artykuły zawierają moje osobiste doświadczenia, przemyślenia, uczucia oraz interpretacje wiedzy, którą cały czas zdobywam. Mam nadzieję, że wspólnie będziemy wzrastać i doskonalić siebie.

Więcej o swoim wychodzeniu z uzależnienia napiszę w książce „Alkoholizm, moja d…. .. …..”

Mam nadzieje, że moje doświadczenie oraz wiedza pomoże również Tobie i dołączysz do tego projektu, dzieląc się własnymi przemyśleniami i doświadczeniami.

Trzymam kciuki za Ciebie